Çalışma Saatleri 08.00 - 18.00
İrtibat Telefon 0532 792 74 66

Kırıp Dökmeden Su Kaçak Tespiti

bandirmatesisat.com

Bandırma tesisat hizmeti veren firmamız sizlere teknolojik çözümler sunuyor. Kameralı sistem sayesinde yer altında veya sıva altındaki tesisatlarınızda kameralı sistem yardımı ile su kaçak tespiti gerçekleştiriyoruz. Uzman ekibi sayesinde bandırma tesisat hizmeti vermek adına teknolojiyi kullanıyoruz.

Biliyorsunuz ki tesisat borularının estetiği bozmaması adına sıva altına veya alçı kaplamalar içerisine gizlenmektedir. Olası bir su kaçağının tesipitini zorlaştırdığı ve doğru tespit yapılmasınada engel olan bu gizleme işlemine Bandirmatesisat.com sizlere teknolojik olarak çözüm sunmaktadır. Tesisatın içerisine gönderilen kameralı sistem sayesinde kaçağın nereden olduğuna nokta atışı tespit yapılmaktadır. Bu sayede kırıp dökemden dairenize zarar vermeden kaçak tespitini gerçekleştiriyoruz.

Kameralı kaçak tespit işlemi sırasında çekilmiş görüntüler.

Kaçak su tespiti işlemi sonrası gerekli onarım işlemlerinide ekibimiz hızlıca gerçekleşitrebilmektedir. Evinizin, Apartmanızın veya İşyerinize ait su kaçağı sorunlarına en iyi ve en hızlı çözümü sunma garantisi veriyoruz.

Sizlerde kırma işlemleri olmadan kaçak tespiti yaptırmak istiyorsanız iletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

,,,

Bizi Takip Edin

Acil Tesisatçı

0532 792 74 66

© 2022 | Tüm Hakları Saklıdır.